CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

İptal ve İade Şartları

Türkiye Bilardo Federasyonu, web sitesi aracılığıyla sporcu lisansı, turnuva katılımları v.b. hizmetleri çevrimiçi olarak sunmakta ve bu hizmetlere ilişkin ödemeleri yine çevrimiçi olarak tahil etmektedir. Site kullanıcılarının bu hizmetler çerçevesince yaptığı ödemeler aşağıdaki koşullar doğrultusunda iptal edilebilir veya iadesi gerçekleştirilebilir.


Başvuru İptali ve Ücret İadesi
Yapılan ödeme, taahhüt edilen hizmetin (lisans, turnuva katılım hakkı v.b.) başvuran kullanıcıya herhangi bir yazılım hatası nedeniyle ulaştırılamaması durumunda iade edilebilir. Kullanıcı sorumluluğundaki işlemler (belge gönderimi, kargo teslimi v.b.) bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.

Ayrıca kullanıcının ödemeyi yaptığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde başvurması halinde, hizmet ile ilgili resmi prosedür tamamlanmamış ve başlatılmamış ise ücret iadesi gerçekleştirilerek başvuru iptali söz konusu olacaktır.


Tamamlanmış Hizmetlerin İptali
Türkiye Bilardo Federasyonu web sitesinde verilen hizmetler çoğunlukla resmi prosedüre dayalı olduğundan, bu hizmetlere ilişkin işlemlerin tamamlanmış olması halinde iptal ve iade mümkün olmayacaktır. Örneğin Sporcu Lisansı başvurularında, ödeme gerçekleştirilmiş, başvuru ile ilgili resmi iş akışı tamamlanmış ve sonuçta kullanıcıya lisans tanımlanmış ise, bu lisansın iptali ve ücret iadesi yapılamayacaktır.


İptal ve İade Başvuruları
Yukarıda söz edilen şartlar dahilinde başvurularınıza ilişkin iptal ve iade taleplerini, iletişim bilgileriniz ve web sitesindeki kullanıcı adınız ile birlikte [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.