CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

2020 KULÜPLER ARASI 3 BANT 1. LİG MÜSABAKALARI

.

Haber tarihi: 02 Mart 2020 Pazartesi
Bu Haberi Paylaşın

        2020 Yılı Kulüpler Arası 1. Lig Müsabakaları 19-22 Mart 2020 Tarihleri arasında Kuşadası SeaLight Resort Otel' de düzenlenecektir.

       Son Başvuru Tarihi 10 Mart 2020 saat 18:00 olup Bu tarihe kadar ilgili evrakların tamamının federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Posta vs. nedeni ile olan gecikmelerden Federasyonumuz sorumlu değildir.      

       Başvurular için katılım bedeli 300 TL olup Federasyonumuzun aşağıdaki banka hesabına yatırılacak ve aşağıda yazılı evraklar teslim edilecektir.

             Türkiye Bilardo Federasyonu Banka Bilgileri:
             TEB Şaşmaz Şubesi TR44 0003 2000 0000 0067 1954 91

      Katılım ücretini yatıran kulüplerimizin [email protected]  adresine mail atması ve telefon ile TBF’na bilgi vermeleri gerekmektedir.

           TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR

            Tüm belgeler son başvuru tarihinden önce posta ile ya da elden Federasyona teslim edilecek, başvuru sonrasında yada Turnuva salonunda evrak teslim alınmayacaktır.           
            Posta ile gönderilen evraklarda gecikme olmasından Federasyonumuz sorumlu değildir. Evrakların son başvuru süresinden önce Federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Postaya verilmiş olması yeterli değildir.
             1. Türkiye Bilardo Federasyonu Kulüpler Arası Lig Müsabakaları Başvuru Formu (Mühürlü ve İmzalı) İndirmek için Tıklayınız
             2. İl Müdürlüklerinden alınmış “Kulüp Bilgil Formu” fotokopisi,
             3. Kulüp Antrenörünün “Antrenörlük Belgesi” Fotokopisi,
             4. “Katılım Başvuru Ücreti” banka dekontu fotokopisi.

            Tüm Kulüpler sporcu sıralamasını belirlemekte serbest olup başvuru evrakları arasında bulunan Kulüp bilgi formunda sporcu sıralaması oynayacak sporcu sıralamasına göre yazılacaktır.

             Kulübe yeni katılacak sporcu olacak ise lisans işlemleri başvuru belgeleri ile birlikte teslim edilecek, başvuru sonrasında transfer edilen sporcular 2020 yılı kulüpler arası 3 Bant 1. Lig Müsabakalarına katılamayacaklardır.

           Diğer detaylar için lütfen Müsabaka Talimatını inceleyiniz 

          Turnuva sistemi kulüp başvuruları tamamlandıktan sonra belirlenecek ve yayınlanacaktır. 

MAÇ PROGRAMI  (Boyut: 0.07 MB)
GRUPLAR VE SPORCU SIRALAMALARI  (Boyut: 0.23 MB)
MÜSABAKA TALİMATI  (Boyut: 0.18 MB)