CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

​TÜZÜL CLUB’TE ŞAMPİYON MURAT NACİ ÇOKLU

​TÜZÜL CLUB' te Murat Naci Çoklu şampiyonluğa uzanan isim oldu.

Haber tarihi: 04 Haziran 2018 Pazartesi
Bu Haberi Paylaşın

TÜZÜL CLUB’TE ŞAMPİYON Murat Naci Çoklu
“Özcan Karaca” ve “Theory” firması sponsorluğunda bu yıl 10.su düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli özel turnuvalarından biri olma özelliğini koruyan Tüzül Club “Volkan Barut” Handikaplı Üç Bant Bilardo ligi 2-3 Haziran tarihlerinde yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.
Yaklaşık 90 sporcunun  1 yıl boyunca mücadele ettiği ve 800 karşılaşmanın tamamlandığı ligde üst turlardan Koray Kırman, Savaş Güngör, Mustafa Emek, Gökhan Salman, Tolgahan Kiraz, Adnan Yüksel, Murat Naci Çoklu ve Tayfun Taşdemir gibi Türk ve Dünya bilardosunun önde gelen ve tanınmış isimleri bu organizasyona dahil oldular.
Oynanan çeyrek final müsabakalarının ardından Adnan Yüksel (80)- Murat Naci Çoklu (80) ile ve Güzin Müjde Karakaşlı(35) ise Mustafa Özbay(58) ile eşleştiler. Rakiplerini yenerek finale kalma başarısını gösteren Murat Naci Çoklu (80)ve Mustafa Özbay(58) arasında oynanan karşılaşma sonunda şampiyonluğa uzanan isim Murat Naci Çoklu (80) oldu.
Organizasyonda ev sahipiliğini üslenen Murat Tüzül’ün yapmış olduğu kapanış konuşmasının ardından  dereceye giren sporcular izleyiciler önünde  ödüllerini aldılar. Türkiye Bilardo Federasyonu başkanı Ersan ERCAN göndermiş olduğu mesajla dereceye giren sporcuları tebrik etti.
“Özcan Karaca” ve “Theory”  sponsor destekleriyle turnuvada toplamda ilk 8 sporcu plaket, yaklaşık 5000 euro değerinde nakit ve üst segment malzeme ile ödüllendirildi.
Tüzül Club “Volkan Barut” Handikaplı Üç Bant Bilardo liginde hatırlayacağınız üzere geçen yıl Semih Saygıner, 2016 yılında Murat Naci Çoklu ve 2015 yılında ise Tayfun Taşdemir şampiyonluğa uzanan isim olmuştu. Bu yıl da dahil olmak üzere tüm final turları www.bilardo.com.tr adresinden bilardoseverlere  canlı yayınla ulaştırıldı.

Haber Fotoğrafları